0402WGJ0912TCE
MFR.Part #
0402WGJ0912TCE
JLCPCB Part #
C25947
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS