0402WGJ0622TCE
MFR.Part #
0402WGJ0622TCE
JLCPCB Part #
C25943
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS