0402WGJ0362TCE
MFR.Part #
0402WGJ0362TCE
JLCPCB Part #
C25937
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS