0402WGF9101TCE
MFR.Part #
0402WGF9101TCE
JLCPCB Part #
C25926
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS