0402WGF6491TCE
MFR.Part #
0402WGF6491TCE
JLCPCB Part #
C25916
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.49kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS