0402WGF5112TCE
MFR.Part #
0402WGF5112TCE
JLCPCB Part #
C25904
Description
-55℃~+155℃ 50V 51.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS