0402WGF4991TCE
MFR.Part #
0402WGF4991TCE
JLCPCB Part #
C25903
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS