0402WGF2701TCE
MFR.Part #
0402WGF2701TCE
JLCPCB Part #
C25885
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS