0402WGF1472TCE
MFR.Part #
0402WGF1472TCE
JLCPCB Part #
C25856
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS