0402WGF1052TCE
Extended
MFR.Part #
0402WGF1052TCE
JLCPCB Part #
C25850
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS