0201WMJ0242TCE
MFR.Part #
0201WMJ0242TCE
JLCPCB Part #
C25842
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS