CT7-X6Y5V0D152MSE
MFR.Part #
CT7-X6Y5V0D152MSE
JLCPCB Part #
C278164
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1.5nF 250V Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS