CT7-X5Y5U1E102MSEW
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CT7-X5Y5U1E102MSEW
JLCPCB Part #
C278163
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+85℃ 1nF 250V Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS