CT7-X12Y5V1E103MSEW
MFR.Part #
CT7-X12Y5V1E103MSEW
JLCPCB Part #
C278153
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+85℃ 10nF 250V Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS