CT81-Q7Y5V1E222MSE
MFR.Part #
CT81-Q7Y5V1E222MSE
JLCPCB Part #
C278097
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 2.2nF 4kV Y5V ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS