CT81-Q7Y5V1D222MSEW
MFR.Part #
CT81-Q7Y5V1D222MSEW
JLCPCB Part #
C278094
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 4kV 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS