CT81-P6Y5V1D222MSE
MFR.Part #
CT81-P6Y5V1D222MSE
JLCPCB Part #
C278082
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 3kV 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS