CT81-P7Y5P1D681KSEW
MFR.Part #
CT81-P7Y5P1D681KSEW
JLCPCB Part #
C278073
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3kV 680pF 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS