0402WGF6813TCE
MFR.Part #
0402WGF6813TCE
JLCPCB Part #
C25797
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS