CT81-P9Y5P1D102KSEW
MFR.Part #
CT81-P9Y5P1D102KSEW
JLCPCB Part #
C278070
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 3kV 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS