CT81-P6Y5P1E471KSEW
MFR.Part #
CT81-P6Y5P1E471KSEW
JLCPCB Part #
C278067
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 3kV 470pF 5mm 9.5mm Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS