CT81-P5Y5P1B221KSE
- MFR.Part #
- CT81-P5Y5P1B221KSE
- JLCPCB Part #
- C278065
- Package
- Plugin,P=5mm
- Description
- 220pF 3kV 5mm 5mm 9.5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS