CT81-P5Y5P1D151KSEW
MFR.Part #
CT81-P5Y5P1D151KSEW
JLCPCB Part #
C278063
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
150pF 3kV 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS