CT81-M8Y5V1D472MSEW
- MFR.Part #
- CT81-M8Y5V1D472MSEW
- JLCPCB Part #
- C278038
- Package
- Plugin,P=7.5mm
- Description
- 2kV 4.7nF 4mm 7.5mm 9mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS