CT81-M7Y5P1D102KSEW
MFR.Part #
CT81-M7Y5P1D102KSEW
JLCPCB Part #
C278033
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 2kV 4mm 7.5mm 9mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS