CT81-N7Y5P1B152KSEW
MFR.Part #
CT81-N7Y5P1B152KSEW
JLCPCB Part #
C278019
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.5nF 1kV 3.5mm 5mm 8.5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS