CT81-N8Y5P1B182KSEW
MFR.Part #
CT81-N8Y5P1B182KSEW
JLCPCB Part #
C277994
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.8nF 1kV 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS