CT1-F5Y5P2A102KSPW
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- CT1-F5Y5P2A102KSPW
- JLCPCB Part #
- C277960
- Package
- Plugin,P=2.5mm
- Description
- 1nF 2.5mm 3.5mm 50V 6.5mm Y5P ±10% 插件,P=2.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS