CT1-F5Y5P3B561KSP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CT1-F5Y5P3B561KSP
JLCPCB Part #
C277954
Package
Plugin,P=5mm
Description
3.5mm 50V 560pF 5mm 6.5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS