0805W8J0333T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0805W8J0333T5E
JLCPCB Part #
C25630
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS