0402WGJ0914TCE
MFR.Part #
0402WGJ0914TCE
JLCPCB Part #
C25572
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS