0402WGJ0823TCE
MFR.Part #
0402WGJ0823TCE
JLCPCB Part #
C25571
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS