0402WGJ0104TCE
MFR.Part #
0402WGJ0104TCE
JLCPCB Part #
C25530
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS