0201WMJ0154TCE
MFR.Part #
0201WMJ0154TCE
JLCPCB Part #
C25517
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS