1812W2J0150T4E
MFR.Part #
1812W2J0150T4E
JLCPCB Part #
C25454
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS