A1502WR-S-15P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1502WR-S-15P
JLCPCB Part #
C273038
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5mm 15 15P 1x15P 250V 3A Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS