A1501WRB-S-12P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1501WRB-S-12P
JLCPCB Part #
C273030
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5mm 12 12P 150V 1x12P 3.5A Brass Gold PA9T Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS