A1251WV-S-14P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1251WV-S-14P
JLCPCB Part #
C273004
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 125V 14 14P 1A 1x14P LCP Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS