A1251WR-15P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1251WR-15P
JLCPCB Part #
C273001
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 125V 15 15P 1A 1x15P LCP Phosphor Bronze Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS