A1257WR-S-11P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1257WR-S-11P
JLCPCB Part #
C272991
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 11 11P 1A 1x11P 50V GH PA9T Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS