A1257WV-S-12P
MFR.Part #
A1257WV-S-12P
JLCPCB Part #
C272988
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 12 12P 1A 1x12P 50V GH PA9T Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS