A1255WR-S-5P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1255WR-S-5P
JLCPCB Part #
C272985
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x5P 5 5P PA9T Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS