A1252WV-S-F-12P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1252WV-S-F-12P
JLCPCB Part #
C272964
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 12 12P 150V 1A 1x12P Brass PA6T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS