JCS5N50CT-220C
MFR.Part #
JCS5N50CT-220C
JLCPCB Part #
C272531
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6Ω@10V 110pF 20nC@10V 22pF 4.5V 500V 5A 633pF 91W N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS