HBR20150U-220
MFR.Part #
HBR20150U-220
JLCPCB Part #
C272457
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 10A 150V 40uA@150V 810mV@15A TO-220 Schottky Diodes ROHS