HBR20L150-220HF
MFR.Part #
HBR20L150-220HF
JLCPCB Part #
C272451
Package
TO-220HF
Description
1 Pair Common Cathode 10A 10uA@150V 150V 200A 830mV@10A TO-220HF Schottky Diodes ROHS