HBR20100U-220
MFR.Part #
HBR20100U-220
JLCPCB Part #
C272433
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 20uA@100V 750mV@15A TO-220 Schottky Diodes ROHS