HBR10150S-220HF
MFR.Part #
HBR10150S-220HF
JLCPCB Part #
C272426
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@150V 150V 5A 85A 890mV@10A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS