HBR5100U-DO-201AD
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
HBR5100U-DO-201AD
JLCPCB Part #
C272407
Package
DO-201AD
Description
1 Independent 100V 180A 20uA@100V 5A 720mV@5A DO-201AD Schottky Diodes ROHS