HBR20200-220C
MFR.Part #
HBR20200-220C
JLCPCB Part #
C272397
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 10A 10uA@200V 200A 200V 830mV@10A TO-220 Schottky Diodes ROHS